Analýza 29 prvků z vlasů - zdravotní program

 

Jedná se o moderní diagnostickou metodu, která umožňuje zjistit nejdůležitější prvky v těle člověka – 24 bioprvky a 5 toxických prvků. Vlasy odráží biochemický stav těla, a na rozdíl od krve umožňují přesné stanovení tohoto stavu z období několika týdnů, a nejen pár hodin.

Dostupnost Na dotaz
2 200 Kč
   
Kód produktu 42
Kategorie Vlasová analýza
 

JAK POMÁHÁ VLASOVÁ ANALÝZA


Analýza prvků z vlasů ilustruje množství prvků, které jsou skladovány v organismu zkoumaného. Na jejím podkladě je možno ohodnotit typ metabolismu zkoumané osoby a podat patřičná dietetická doporučení.
Používání správné diety a selektivní suplementace ochrání organismus před mnoha nemocemi. 
Použití správné suplementace vitamíny a mikroelementy může podpořit farmakoterapii a tak rychleji přinést očekávané efekty a chránit organismus před jejími vedlejšími vlivy. 
Díky správné interpretaci výsledku analýzy prvků z vlasů navrhujeme stravovací program, který je pro vyšetřovaného šancí k získání zdravotní kondice a je zajištěním před hrozícími nemocemi.
Zhodnotí způsob stravování, poukáže na chyby a dá návod na zlepšení,

# ukáže, jaký vliv má současná dieta na Vaše zdraví,
# Analýza prvků z vlasů odhalí, zda potřebujete získávat energii více ze sacharidů, nebo z tuků a kterou složku potravy by měla Vaše dieta preferovat,
# zjistí, které vitamíny a minerály Váš organismus potřebuje,
# analýza a její výsledky pomohou výživovému poradci ušít novou dietu přímo Vám na míru


Stravovací program se skládá ze dvou částí:

a)část suplementační-doporučujeme,které potravinové doplňky,kolik a jak dlouho užívat,
b)část dietetická-dáváme doporučení,jak je třeba se stravovat a z jakých potravin se má jídelníček vyšetřovaného skládat.


PROČ:

Strava chudá na vitamíny a minerály, stres, nedostatek fyzické aktivity, rychlý životní styl vedou k nerovnováze prvků v organismu.
Dlouhodobý nadbytek nebo nedostatek prvků vede k metabolickým poruchám, které v budoucnu se mohou stát příčinou chronických onemocnění. 
Můžete zabránit těmto tendencím použitím příslušné vitamínové a mikroprvkové suplementace a vhodné diety. 
Musíte důkladně poznat potřeby svého organismu, aby poskytnout tělu příslušné živiny a vyrovnat poměr prvků.


PRO KOHO:

Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program se doporučuje zejména pro lidi, kteří mají problémy s udržením fyzické a duševní rovnováhy, a to zejména se sníženou imunitou. 
Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program se používá v prevenci zdraví dospělých a dětí, a také jako podporování léčby a rehabilitace.
Nejčastěji se provádí při gastrologických, hormonálních, neurologických, kožních, srdečních poruchách, a také při poruchách kostního a kloubového systému.


CO OBDRŽÍTE:

Ve výsledku Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program , který se skládá z 36-52 stran pro dospělé, kromě diagramů s hodnotami a poměry jednotlivých prvků, obdržíte: popis metabolického typu, program suplementace, metabolická dieta.

ZAHRNUJE:

- stanovení 29 prvků ve vlasech
- popis metabolického typu a zdravotních tendencí
- 2 programy suplementace: vyrovnávací na 1-3 měsíce a preventivní na 6 měsíců
- dietu na 7 dnů s recepty a doporučení fyzické aktivity
- zaslání výsledku v tištěné a elektronické podobě

Kdy obdržíte výsledek?

Zdravotní program a popis výsledku trvá 10 pracovních dnů od okamžiku obdržení Biomol-Med sady pro analýzu: vlasů a e-dotazníku. V případě neposkytnutí některé z těchto částí doba realizace se může prodloužit. Výsledek Analýza prvků z vlasů - Zdravotní program je zasílán v elektronické verzi.

Podívat na ukázkový výsledek Analýzy prvků z vlasů - Zdravotní program

ukazka