Analýza 29 prvků z vlasů

Analýza prvků z vlasů (APV) - Zdravotní program je vyšetření stavu výživy těla na základě počtu a poměru prvků ve vlasech.

Zdravotní program , který se skládá z 36 – 52 stran pro dospělé, kromě diagramů s hodnotami a poměry jednotlivých prvků, obdržíte: popis metabolického typu, program suplementace, metabolická dieta.

Analýza prvků z vlasů ilustruje množství prvků, které jsou skladovány v organismu zkoumaného. Na jejím podkladě je možno ohodnotit typ metabolismu zkoumané osoby a podat patřičná dietetická doporučení.
Používání správné diety a selektivní suplementace ochrání organismus před mnoha nemocemi. 
Použití správné suplementace vitamíny a mikroelementy může podpořit farmakoterapii a tak rychleji přinést očekávané efekty a chránit organismus před jejími vedlejšími vlivy. 
Díky správné interpretaci výsledku analýzy prvků z vlasů navrhujeme stravovací program, který je pro vyšetřovaného šancí k získání zdravotní kondice a je zajištěním před hrozícími nemocemi.
Zhodnotí způsob stravování, poukáže na chyby a dá návod na zlepšení,

- ukáže, jaký vliv má současná dieta na Vaše zdraví,
- Analýza prvků z vlasů odhalí, zda potřebujete získávat energii více ze sacharidů, nebo z tuků a kterou složku potravy by měla Vaše dieta preferovat,
- zjistí, které vitamíny a minerály Váš organismus potřebuje,
- analýza a její výsledky pomohou výživovému poradci ušít novou dietu přímo Vám na míru

 
2400
2401124002401
   
 • Zdravotní program Kód: 42
  Analýza 29 prvků z vlasů - zdravotní program
  Skladem

  Jedná se o moderní diagnostickou metodu, která umožňuje zjistit nejdůležitější prvky v těle člověka – 24 bioprvky a 5 toxických prvků. Vlasy odráží biochemický stav těla, a na rozdíl od krve umožňují přesné stanovení tohoto stavu z období několika týdnů, a nejen pár hodin.


  2 400 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem